Kniha návštěv

Tuto sekci jsem založil, abyste měli větší možnosti se mnou komunikovat. Budu rád, když napíšete své dotazy, připomínky, výtky, ale i pochvaly. ;)

order cialis online canada monAleple

orienry | 18.12.2020

Elocon Buy Now Cod Accepted With Overnight Delivery staryadoro <a href=https://bansocialism.com/>cialis generic buy</a> Laulky Almond

Příjemné

Barča | 21.11.2013

Musím Míru pochválit, jeho masáž byla příjemná, uvolňující a profesionální! Velice doporučuji, vyzkoušejte a uvidíte, že k jinému masérovi potom chtít nebudete :)

zkuste a nebudete litovat ;)

Katka | 15.11.2013

Jelikož Míru znám nějakou dobu a je to můj kamarád, tak celkově mohu zhodnotit i jeho osobnost. Je to skvělý člověk, který je velmi pozorný, přátelský, klidný, spolehlivý a vychází vstříc všem vašim přáním. (Nezní to příliš utopicky? :) Neměla bych napsat také špatné vlastnosti, abyste se nemysleli, že nelžu? :D). Ne, opravdu působí velmi příjemně, když se s ním bavíte, a to je nedílná součást práce s lidmi! Kdo by chtěl jít za zatvrzelým masérem? :) To vše se samozřejmě projektuje do jeho práce jakožto maséra. Snaží se zdokonalovat, rozšiřovat své obzory, takže na sobě neustále pracuje. Vždy myslí na svého klienta, aby nejvíce vyhověl jeho přáním. Nikdy vás neošidí a namasíruje vás tak, abyste byli opravdu spokojení. Pokud váháte, zda zkusit zajít za Mírou, určitě neváhejte, nebudete litovat. Byla jsem u něj na masážích, které se mi moc líbily. Sama jsem dost náročná, a jsem opravdu spokojená. Jen tak dál ;)

Skvělá masáž

Jana | 15.11.2013

Masáž předčila moje očekávání. Skvěle mě uvolnila a odreagovala.Míra je moc šikovný a příjemný. Už teď se těším na další masáže. Mohu jako ostatní jen doporučit.

chválím

Dagmar | 12.11.2013

Na masáž k Mírovi jsem šla na doporučení, a jsem pokaždé moc spokojená. V kanceláři si moc pohybu neužiji, tak si dopřávám tento příjemný relax. Netrpím bolestmi nebo obtížemi, ale vždy můžu říct “nebylo mi nic, a je mi líp” :)
Sečteno a podtženo – příjemný, pečlivý, profík

Super

Markéta S. | 12.11.2013

Skvělá masáž, příjemné uvolnění a relaxace. Chválím velkou nabídku masáží.

pochvala

Katka | 11.11.2013

Touto cestou bych ráda pochválila Mírovu práci :) Několikrát jsem u něj byla a byla jsem velmi spokojena. Nejen jeho zlaté ručičky, ale i jeho kladný přístup.Vždy je dobře naladěn a dokáže udělat skvělou atmosféru k masáži. Pokud bych ho měla známkovat jako ve škole, dala bych mu 1* :) s čistým svědomím můžu napsat: DOPORUČUJI !! :)

Přidat nový příspěvek