Ježíšek přichází a přináší dvě vánoční akce :)

05.11.2014 00:03

Letos k Vánocům máme pro vás dvě akce. Jedna vám umožní mít více dárečků pro své blízké a druhá naopak dát pod stromeček jeden velký dárek. :) Pokud by jste si nevybrali, tak je samozřejmě možné koupit i jen jeden dárkový poukaz. Určitě tím uděláte radost. :-)

Akce 2+1

Při koupi dvou dárkových poukazů dostanete další v podobné hodnotě zdarma. Poukazy nemusí být stejné. Můžete se třeba rozhodnout pro kombinaci havajské masáže Lomi Lomi a masáže lávovými kameny. Pak si jako třetí poukaz vyberete třeba dvouhodinovou klasickou masáž. Máte tak tři dárky pro své blízké a nebo si třetí poukaz navíc můžete nechat pro sebe. ;-)

Způsob výběru poukazů je jen na vás, pokud by jste měli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Velký balíček masáží

K této akci nás motivovaly dvě věci. Někteří klienti váhají nad tím, jakou masáží by udělali blízké osobě radost a bojí se, že vyberou tu horší variantu a ta nejistota je pro ně nepříjemná. Dále se nám stává, že klienti, kteří přišli s poukazem, se pak dívají na další typy masáží a je na nich vidět, že by je lákalo vyzkoušet i ty další. Tak jsme se rozhodli nabídnout možnost balíčku masáží a obdarovaní budou mít možnost si vyzkoušet více masáží a porovnat je. Jistě tím přijdou na spoustu zajímavých zážitků a zkušeností.

V  balíčku jsou tyto masáže:

  • hodinová klasická masáž (400 Kč)
  • hodinová relaxační masáž (400 Kč)
  • medová masáž (450 Kč)
  • havajská masáž Lomi Lomi (650 Kč)
  • masáž lávovými kameny (650 Kč)

Celková původní cena je 2.550 Kč cena. Akční cena balíčku je 1.900 Kč.