Udělejte radost dárečkem pod stromeček :-)

28.10.2013 18:29

Letos k Vánocům mám pro vás dvě akce. Jedna vám umožní mít více dárečků pro své blízké a druhá naopak dát pod stromeček jeden velký dárek. :) Pokud by jste si nevybrali, tak je samozřejmě možné koupit i jen jeden dárkový poukaz. Určitě uděláte radost, zatím všichni obdarovaní byli po využití poukazu nadšení. :-)

Akce 2+1

Při koupi dvou dárkových poukazů dostanete další v podobné hodnotě zdarma. Poukazy nemusí být stejné. Můžete se třeba rozhodnout pro kombinaci havajské masáže Lomi Lomi a masáže lávovými kameny. Pak si jako třetí poukaz vyberete třeba dvouhodinovou klasickou masáž. Máte tak tři dárky pro své blízké a nebo si třetí poukaz navíc můžete nechat pro sebe. ;-)

Způsob výběru poukazů je jen na vás, pokud by jste měli dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

Velký balíček masáží

K této akci mě motivovaly dvě věci. Někteří klienti váhají nad tím, jakou masáží by udělali blízké osobě radost a bojí se, že vyberou tu horší variantu a ta nejistota je pro ně nepříjemná. Dále se mi stává, že klienti, kteří přišli s poukazem, se pak dívají na další typy masáží a je na nich vidět, že by je lákalo vyzkoušet i ty další. Tak jsem si řekl, že nabídnu možnost balíčku masáží a obdarovaní budou mít možnost si vyzkoušet více masáží a porovnat je. Jistě tím přijdou na spoustu zajímavých zážitků a zkušeností.

V  balíčku jsou tyto masáže:

  • hodinová klasická masáž (400 Kč)
  • medová masáž (450 Kč)
  • baňková masáž (500 Kč)
  • lymfatická masáž (650 Kč)
  • havajská masáž Lomi Lomi (650 Kč)
  • masáž lávovými kameny (650 Kč)

Celková původní cena je 3.300 Kč cena. Akční cena balíčku je 2.100 Kč.