Vánoce se blíží a my nabízíme dárky pod stromeček - Akce 3+1 a Velký balíček masáží

07.11.2016 00:03

Období velkého shonu po dárcích se blíží a my nabízíme možnost, jak si tento shon ušetřit a pořídit pro své blízké dárky, které vždy potěší. A dárek od nás potěší hned dvakrát! :) Jednou při objevení dárku pod vánočním stromkem a podruhé při uplatnění poukazu u nás.

Připravili jsme si pro vás tentokráte dvě akce:

3+1

Protože se nám poměrně osvědčila loňská akce, rozhodli jsme se ji opakovat ve stejném duchu. Vyberete si tři dárkové poukazy na jakékoli masáže z naší nabídky a my vám k tomu přidáme čtvrtý poukaz zdarma! Poukazy nemusí být na stejný typ masáže, ale jejich hodnota by měla být podobná.

Vánoce jsou svátkem klidu, pohody, kdy se sejdeme všichni pod vánočními stromky. A poukaz od nás pak přenese pocit klidu a pohody i do doby, kdy přijdou obdarovaní k nám.  Ti si nejen užijí naší péče, ale jistě i ve vzpomínkách zabrousí k Vánocům - který dárek to dovede. :)

Velký balíček masáží

Nemůžete se rozhodnout, co nejvíce by se mohlo vašim blízkým líbit? Chtěli byste trošku speciálnější vánoční dárek? I to je možné! Co třeba udělat balíček více masáží, které poskytujeme, aby si obdarovaní mohli vyzkoušet v průběhu roku každou masáž? :)

Velký balíček masáží obsahuje: Hodinová klasická masáž, Hodinová relaxační masáž, Medová masáž, Indická masáž hlavy, Masáž horkými lávovymi kameny (90 min), Breussova masáž, Havajská masáž Lomi Lomi.

Cena těchto masáží je dohromady 3.450 Kč, ale vánoční cena je 2.600 Kč!

 

 

Vánoční akce nelze kombinovat s jinými akcemi.