Vyjímečná možnost koupě olejů

23.08.2014 23:00

Měl jsem to štěstí, že jsem se dostal k olejům, o kterých vím jejich původ, znám výrobce a tak jsem si jistý jejich kvalitou. Mám radost, že jich mám i pár pro vás. :)

Moje kamarádka bylinkářka pro mě dělala třezalkový olej a dala mi pár lahviček navíc, které nabízím k prodeji. Jako bonus navíc mi dala břečťanový olej, který rovněž nabízím k prodeji. Lahvičky jsou po 100 ml a cena jedné lahvičky je 130 Kč. Lahviček opravdu není moc a není v plánu nabízet letos další, je to spíš jen pro možnost vám jednou nabídnout něco navíc - a to kvalitní oleje, ke kterým by jste jinak neměli moc možnost se dostat. ;) A k čemu jsou oleje dobré?

 

Třezalkový olej

Je tak trošku modlou v masérském světě pro jeho léčivé a regenerační účinky. Třezalka má v sobě antibakteriální a antiseptické látky, dokáže působit hluboko do těla, tlumit bolesti a léčit poranění. Hodí se například na spáleniny, bolesti svalů, kloubů, zanícené rány. Také omezuje svědění a otoky. Třezalka má i dobré léčivé účinky i na nervovou soustavu. Jako velkou výhodu spatřuji využití mandlového oleje při výrobě pro jeho vlastnosti. Olej je neředěný a určen pro zevní využití.

Břečťanový olej

Napomáhá odstraňovat příznaky celulitidy, tzv. pomerančové kůže. Dokonale hydratuje pokožku, zpevňuje a zvyšuje její pružnost. Pomáhá při popálení sluncem, obklady jsou dobré na pohmožděniny. Olej je opět neředěný a na vnější použití.

 

Mandlový olej

Jak jsem již zmínil, tak základem obou předchozích olejů je za studena lisovaný mandlový olej. Standardně se ho moc nepoužívá pro jeho vysokou cenu. Mandlový olej se řadí mezi nejcennější rostlinné oleje. Podporuje regeneraci pokožky, vyživuje a hydratuje. Je vhodný i pro citlivou pokožku. Pokožce dodává pocit hebkosti, mírní podráždění, chrání ji a pomáhá především suché kůži se sklony k olupování, svědění a popraskání. Je účinný při ošetřování hrubé kůže a popálenin, zlepšuje akné a ekzémy. Výborně regeneruje pokožku spálenou slunečním zářením. Obsahuje vitamíny A, E, F, z minerálů především draslík, vápník, hořčík aj. Výhodou je, že sám o sobě nemá vůni, tudíž nepřekrývá vůni třeba třezalky.

 

V případě zájmu si můžete oleje koupit v masérně (pokud by jste chtěli přijít mimo masáž, je i tak potřeba se domluvit předem). Doporučuji si je rezervovat je dopředu (telefonicky, či mailem), aby jste měli jistotu, že jsou ještě nějaké lahvičky k dispozici. ;)