Rekondiční masáž

V popisu masáží různých partií těla jsou časy spíše pro představu klienta.

Nicméně respektujeme přání klienta a masáže je možno různě kombinovat, nebo prodlužovat. Pamatujte, že při masáži jste na prvním místě vy! Pokud by masáž byla delší, platí se celková doba masáže. U členitějších partií (ruce, nohy) může masáž trvat dvakrát déle a sami budete cítit, že každá minuta byla velmi příjemná a užitečná.

Masáž je možno doplnitost kineziotapingem. Je velmi vhodné pro prodloužení účinku masáže! Více informací v sekci kineziotaping.

Rádi bych upozornili na část těla, kterou všichni opomíjíme a to jsou nohy. Masáž nohou většinu lidí velmi příjemně překvapí. Nohy jsou namáhány každý den, musí nést celé tělo a jen málokdy si skutečně odpočinou. Sami si řekněte, jak je pro vás příjemné, když si můžete na chvíli odpočinout a dát nohy nahoru.

V případě celkové masáže bychom chtěli jen varovat, že ne každý je schopen ležet dvě hodiny a déle na masážním stole. Pokud se objednáte na celkovou masáž a nevydržíte, není problém se domluvit na pokračování v dalších dnech, nebo masáž ukončit a zaplatit jen poměrnou částku za provedenou masáž.

Šíje + záda (45-60 minut)

Masáž šíje od krku k ramenům, zad až do poloviny hýždí. Doporučujeme se objednávat rovnou na celou hodinu. Zbývá tak čas se více věnovat problematickým místům.

Ramena (15 minut)

Poměrně rychlá a krátká masáž, je dobré ji přidat k Šiji + záda.

Hrudník (20 minut)

Masírují se okraje prsních svalů. Nemasírují se prsa.

Břicho (20 minut)

Jemná masáž bez tlaku v oblasti břicha.

Ruce (40 minut)

Postupuje se od konečků prstů až k ramenům. Postupně - prsty, hřbet ruky, dlaně, zápěstí, předloktí, loket, triceps, biceps.

Přední část nohou (45 minut)

Postupuje se od konečků prstů až ke kyčlím. Postupně - prsty, nárt, kotník, bérec, kolena, stehna, kyčle.

Zadní část nohou (45 minut)

Postupuje se od konečků prstů až k hýždím. Postupně - prsty, chodidlo, kotník, lýtka, kolena, stehna, hýždě.

Celková masáž

Každý si představuje celkovou masáž jinak. Někdo si představí šíje, záda a zadní část nohou, někdo chce rychleji projet jednotlivé partie a skutečně projet celé tělo. Zde je to spíše na vás, jaké máte přání. Není samozřejmě problém udělat celkovou masáž i tříhodinovou, či delší. Jak je vidět čas u jednotlivých partií těla, tak celková masáž se může bez problémů protáhnout na 4 hodiny.