Balíčky (sety)

Jen jedna lekce je vhodná spíše pro klienty, kteří se již ve cvičení dobře orientují a trenéra si k sobě přizvou třeba kvůli motivaci, či kontrole techniky cvičení, nebo konzultace ohledně možných změn ve způsobu cvičení.

Proto mám v nabídce i balíčky po pěti, nebo deseti lekcích, kdy je pak čas i na komplexnější péči, která se hodi hlavně začínajícím, či méně zkušeným. Kolik stojí samotná lekce, či sety najdete v ceníku.

Set 5 lekcí

V ceně balíčku je diagnostika, vytvoření tréninkového plánu a 5 lekcí. Během těchto lekcí se stačí projet 1-2x tréninkový plán (podle typu tréninku).

Set 10 lekcí

V ceně balíčku je diagnostika, vytvoření tréninkového plánu a 10 lekcí. Během těchto lekcí se stačí projet 2-3x tréninkový plán (podle typu tréninku), ale je zde hlavně daleko větší prostor na ukázání i dalších typů cviků. Výhodou je i více opakování některých cviků, které jsou v tréninkovém plánu, tudíž po lekcích se nestane, že by jste cvičili technicky špatně, protože si je stačíte více zautomatizovat. Samozřejmě díky větším znalostem o dalších cvicích jste pak i více samostatnější do budoucna při vlastních úpravách tréninkového plánu, nebo hledání alternativního cviku, pokud  máte obsazený stroj, na který jste chtěli jít - tj. budete mě méně potřebovat. :)

Pravidla jednání

Zrušení domluvené lekce dejte vědět zavčas - nejpozději 6 hodin před termínem, kdy lekce měla proběhnout. V případě koupě deseti lekcí je možné jednou odvolat lekci i později ( třeba i pět minut před začátkem - stát se může ledacos). Jinak lekce propadá.
Platba lekcí probíhá dopředu. Odchod ze cvičení nemusí být pro klienta a pro mě ve stejnou dobu.